Allah(cc) için ayağa kalkın! Allah(cc) için ayağa kalkın! Allah(cc) için ayağa kalkın!


“Sizi Allah(cc) için sevdiğimi söylüyorum. Yetmez mi? Hanımıyla erkeğiyle bu kadar insansınız. Siz Türkiye’ye değil dünyaya yetersiniz. Allah(cc) için ayağa kalkın! Allah(cc) için ayağa kalkın! Allah(cc) için ayağa kalkın!”

Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca’mızın unutulmaz konuşması şu şekilde:

Ne olur! Bir özür diliyorum. Sarmaşık olalım. Öpüşme zamanı, kucaklaşma zamanı… Düşmanlarımızı mutlu etmeyin, Amerika’yı mutlu etmeyin, Siyonistleri mutlu etmeyin, kahrolası AB’yi mutlu etmeyin ve Müslümanları her fırsatta sırtından hançerleyen yanlış ve sapkın oluşumları mutlu etmeyin.

Resulullah(s.a.v) mutlu olsun, sahabesi mutlu olsun, temiz geçmişimiz mutlu olsun, ‘İncitme yazıktır atanı’ diyen’ dizeler mutlu olsun. Biraz da bu mutluluğu deneyelim.

Biz bu kadar samimi iltifatlarla, samimi organizasyonlarla, yeşil kubbenin altında Hz. Muhammed’i (s.a.v) mutlu etmek için Ehl-i Beyt’i mutlu etmek için, sahabeyi mutlu etmek için, Selahaddin Eyyubi’yi mutlu etmek için, Allah’a(cc) ve ahiret gününe inanan boynu bükük Filistinli yiğitleri mutlu etmek için, mağdur Suriye’yi mutlu etmek için, bizim Doğu Türkistanlı mağdurları mutlu etmek için tüm mazlum ve mağdur coğrafyaları mutlu etmek için bir araya geliyoruz. Bu, işin bismillahıdır daha, arkası gelecek inşallah. Allah yardım etsin.

Çok şey söyleyecek değilim. Sizi Allah(cc) için sevdiğimi söylüyorum. Yetmez mi? Hanımıyla erkeğiyle bu kadar insansınız. Siz Türkiye’ye değil dünyaya yetersiniz. Allah(cc) için ayağa kalkın! Allah(cc) için ayağa kalkın! Allah(cc) için ayağa kalkın! Yeter artık! Aksa sesleniyor, Arakan sesleniyor, mağdur uluslar sesleniyor. Konuş yiğidim diyor, yaz yiğidim diyor, bir araya gel yiğidim diyor, yardım et yiğidim diyor ve omuz omuza gel savaşalım, beraber gazi, beraber şehit olalım, Hz. Hamza(r.a) ile beraber, Seyyid-i Şüheda ile beraber cennete gidelim diyor.

About rizaberkan

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için. Allah bize yeter,Kulluk payesi bize yeter. Allah bizi müslümanlıkla aziz kıldı. Allah bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan Allah'ın kulu olmam bana yeter. Ben Allah'ın kuluyum. Ben Allah'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben Allah'ın kuluyum Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."
Bu yazı ! ÖĞüT !! NaSiHaT !!! HaYaT DeRSLeRi, >BiR KıSSA BiN HiSSe >, .:.GöNüLdEn GöNüLe.:., :: ALLAH (CELLE CELÂLÜH) ::, Aşk, Haberler ve politika, KoMPoZiT, Kuruluşlar, SiNeMa, YaKaRıŞLaR içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s