İSLAMOFOBİ diyerek Katili mazlum gösterene yazıklar olsun.


Bugüne kadar hiç hristiyan terörü, yahudi terörü, budist terörü, şayet kişi herhangi bir inanca sahip değilse ateist terörü diye bir şey işittiniz mi? Sadece eylemci müslümansa inancıyla sıfatlandırılır değilse hiç sözü edilmez.

#NewZealand daki bu katliam İSLAMOFOBİ / İslam korkusu değil, Haçlı Savaşıdır. Küffar öldürüyor, gençlerimiz ise onların popçusu, topçusu gibi yaşamanın derdinde… Biz bu savaşı KÜFFARA aşık olunca kaybettik. Haçlı Savaşına İSLAMOFOBİ diyerek Katili mazlum gösterene yazıklar olsun

About rizaberkan

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için. Allah bize yeter,Kulluk payesi bize yeter. Allah bizi müslümanlıkla aziz kıldı. Allah bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan Allah'ın kulu olmam bana yeter. Ben Allah'ın kuluyum. Ben Allah'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben Allah'ın kuluyum Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."
Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s