Dolar Yükseliyor.. Çünkü Batıyoruz…


Dolar Yükseliyor.. Çünkü Batıyoruz…

“Dünya Savaşı’nın en büyük silahı, para! Oyunu başlattılar”

Büyüyen Türkiye neden saldırıların hedefinde?

‘Var gücüyle çalışan Türkiye ekonomisi dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri.

Türkiye, yakın tarihi boyunca, iktisadi gelişim kaydettiği, kaynaklarını çeşitlendirdiği ve bölgedeki hadiselerle ilgili olarak söz sahibi olma arzusunda olduğu her durumda terör saldırılarının hedefi oldu.

“İngiltere bunun için ışık hızıyla ABD’ye yaklaştı. Sırada Rusya ve Türkiye var. Dolardaki portreler değişecek. Herkesin elindeki para “kağıt parçası” olarak kalacak. Dolar tutan batacak!” tahminiyle önümüzdeki günlerin portresini çizdi. Dışarı çıkıp bakmamız gerekiyor. Hem de acil olarak. Dünya yeniden kuruluyor. Kurulurken de adı konmamış bir savaşın içinden geçiyoruz. ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI’nın tam ortasındayız. ÖLÜMLER az olduğu için, nükleer silahlar kullanılmadığı için anlamıyoruz. Çünkü zihinlerimizde savaşların topla tüfekle yapılacağı kazınmış! OYSA GERÇEK bu değil. Günümüzde en büyük silah PARA! Para üzerinden gidenler ve yıkılacak olanlar var. Milyonlarca insanı öldürmeden BÜYÜK BİR OYUN BAŞLATILDI. Yakında bunun sinir uçlarını göreceğiz. Büyük hem de çok büyük oyun sahneye konacak. TRUMP BU NEDENLE GETİRİLDİ! Muhtemelen İNGİLTERE de bunu gördüğü için ışık hızıyla ABD’ye yanaşmakta. Sırada Rusya ve Türkiye olacaktır… Dünya bu ülkelerin sırtında yükselecektir…

About rizaberkan

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için. Allah bize yeter,Kulluk payesi bize yeter. Allah bizi müslümanlıkla aziz kıldı. Allah bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan Allah'ın kulu olmam bana yeter. Ben Allah'ın kuluyum. Ben Allah'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben Allah'ın kuluyum Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."
Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s