Güzel Günler Yakındır…


…gerçi bizler ışığı 2002 de yaktık, bir güneş misali aydınlandı Türkiye ve hedef 2023 oldu Allah’ın izniyle.

Bir dünya lideriyle ve değerli ekibiyle gelindi bu güzel günlere. Korkudan güvene, kaostan istikrara, herkesi kucaklayan bir anlayışı, hoşgörüyü dostta düşmana cümle aleme gösterdi.

Hedefleriniz için vizyon sahibi olmanız gerekir. Vizyon sahibi olabilmeniz içinde Allah’tan hakkıyla korkmanız gerekmektedir. Çünkü başarı bununla beraber gelmektedir. En büyük başarıda Allah’ın başarı dediği şeyde hayatı imana şahit gösterebilmektir.

Esasında herşey hak-batıl çerçevesinde yer bulur. Amellerdir vizyonunuz ve baki kalan gökkubbede hoş bir seda imiş yapılanlar. İşte bunun farkında olanlar kendisine verilen yetkiyle milletinin hissiyatına tercüman olarak büyüyen Türkiye, lider ülke için icraatlarına yön vermiş hedef 2023 demiştir.

Hizmet nimettir. Hizmetin adresi Ak Partidir.

Bu millet devletler muvazenesinde yerini alacağı, Amerika seviyesine geleceği, söz kendisinde biteceği, sikkeyi onun basacağı, tuğrayı onun keseceği güne kadar, milletin onurunu gururunu kurtaracağı ana kadar, başkalarının elinde oyuncak olmadan kurtulacağı ana kadar, dünyada söz sahibi olana kadar; Allah’ın bizlere ihsan ettiği bu fırsatları tarihe altın harflerle yazdırmanın vizyonu, misyonu ve hedefiyle…

Durmak Yok Yola Devam…

Son söz olarak üstad Necip Fazıl’ın şu dizeleriyle yazımıza son vermek istiyorum.

Sen bir devsin, yükü ağırdır devin!/  Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!/ Mehmedim sevinin başlar yüksekde! / Ölsek de sevinin, eve dönsek de!  / Sanma kalır bu tekerlek tümsekte! / Yarın elbet bizim elbette bizimdir! / Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir!

Rıza Berkan GÜLER / 30.06.2011 – 22:30

About rizaberkan

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için. Allah bize yeter,Kulluk payesi bize yeter. Allah bizi müslümanlıkla aziz kıldı. Allah bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan Allah'ın kulu olmam bana yeter. Ben Allah'ın kuluyum. Ben Allah'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben Allah'ın kuluyum Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."
Bu yazı Haberler ve politika içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s