CaNıMıN ÇoĞu KaLDı SeN’De !..


Unutmadım, unutamam,

Kara sevdam merak etme.

Yaşamaksa, yaşadım lakin

Canımın çoğu kaldı Sen’de!…

Gittim.. Sen’in ve sevginin olmadığı neresi varsa oraya.. Görmemek iyi geliyor, göz görmeyince gönül katlanıyor. Yani alıştım, alışıyorum.. Ama unutmayı çıkardım hayatımdan, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırladığım oluyorsun. Anladım ki unutamam!

O günden sonra yaşadım, yaşamak böyle oluyorsa eğer.. Daha cansız, daha hissiz.. Ama daha sakin, daha huzurlu..

Ama benim ciğerim yanar,

Ten oyalanır, can kanar.

İki gözüm iki çeşme,

Haberin yok içerime içerime akar!

Alışsam da içimde bir yerler hala yanar.. Ten gülse de, canımdaki yaran kanar.. Bazen ağlarım usul usul ansızın.. Mutlu olsam da, yarım kalan sevdam batar gözüme. Yaşlar yağmur damlası olur içimde. Yıkadıkça yıkar, tuz basar yarama.. Kabuk tutar sonra.. Ben kendi başıma kanatır, kendi başıma iyileştirir oldum zamanla..

Unutmadım, unutamam,

Kara sevdam merak etme.

Yaşamaksa, yaşadım lakin

Canımın çoğu kaldı sen’de!…

Sen’in bilmene, duymana, görmene gerek yok.. Unutmayışım kendime, alışmam kendime.. Şu an ki mutluluğum kendime.. Ben öğrendim hayatımda sen’in yerin olmadığını, şimdi sıra sen’de.. Bende yokum sen’in gibi kara sevdam.. Sen’de bıraktıklarım sen’in olsun Ben yaşarım böyle de..

About rizaberkan

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için. Allah bize yeter,Kulluk payesi bize yeter. Allah bizi müslümanlıkla aziz kıldı. Allah bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan Allah'ın kulu olmam bana yeter. Ben Allah'ın kuluyum. Ben Allah'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben Allah'ın kuluyum Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."
Bu yazı SeVGi, SaYGı ve HüRMeTLeRiMLe... içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to CaNıMıN ÇoĞu KaLDı SeN’De !..

  1. dilek dedi ki:

    Beyendim ve ekliyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s