Doğum Günün Kutlu Olsun.Ya Habiballah (sav)
Kutlu Doğum Haftanızı Tebrik eder,
Ailenizle O’nun [sav] sünnetine uygun bir şekilde yaşamanızı dileriz..

https://i2.wp.com/www.cyber-warrior.org/KD/km.jpg
Doğum Günün Kutlu Olsun
Ya Habiballah (sav)
Allah CC, Melekleri, 18 bin alemin ruhanileri bugün gümbür, gümbür törenlerle Senin doğum gününü kutluyor. Mutlaka hepsi Sana Selavat getiriyor. Getirilmiş ve getirilecek bütün Selavatı Şerifeler adedince her anı seyyiale Sana selat ve selam olsun Ya Habiballah….
“Ümmetimden bana en şiddetli muhabbeti olanı, beni görmeden kitapta gördükleriyle iman eden ve sevgice en fazla olan kavimlerdir.”
Ravi: Hz. Ebu Hureyre (r.a.)

Ey Sevgili, Ey Segililer Sevgilisi! Sen Habibini SAV bizim anlayamıyacağımız kadar derin seversin. Bizlerde Habibinin Ümmetiyiz. Ümmeti Habibullahız. Nolur bizleri de derin bir şekilde sev. Sevilecek bir hayat yaşamayı nasip eyle. Seni anlatan bir dil eyle… Amin.

Ey Karib Allah’ım, Sen kullarına şah damarından yakınsın, Hz İbrahime Halilullahlık makamı verdin ve kendine yakın eyledin, Efendimize SAV Habibullahlık (Allahın Sevgilisi) makamı verdin ve kendine çook yakın eyledin. Bizleri de doğuştan Ümmeti Habibullah eyledin. Kendine çok yakın eyle. Ümmeti Habibullah ruhumuzu teslim etmeyi ve kıyamete kadar hesap defteri açık kalacak insanlardan olmayı nasip eyle. En sevdiklerinden eyle. Amiiin, Ecmain.

Ey Habib olan Allah’ım, bizlere Habibini sav’i memnun edecek işler yapmayı nasip eyle. Habibini çok derin sevmeyi ve insanalara anlatmayı nasip eyle. AMİN…

Ey Güzeller Güzeli ve bütün güzellikleri yaratan Cemil olan Allah’ım! Habibine çok güzel dua etme yollarını gösterdiğin gibi bana dagüzel dualar etmeyi ve güzel bir hayat yaşamayı nasip eyle. Ömrümü bereketli eyle. Kalıcı eserler bırakmayı nasip eyle. Amin.

Ey Azametine kurban olduğum Allah’ım! Ya Zel Celali vel ikram! Habibin ve İsmi Azamın hürmetine, Seni en güzel bir şekilde anlatmayı bizlere nasip eyle.

Habibinin (sav), Habibullah Aşığı Hoca Efendilerimizin dualarını duamız, niyetini niyetimiz olarak kabul eyle Allah’ım.

Yaa Erhanerrahimin ve Ya Ekremel Ekremin, Senden diliyor ve dileniyorum. Habibin hürmetine, Eyüp Sultan, Fatih Sultan Mehmet ve bütün inanalar hürmetine, yarattıkların ve yaratacakların hürmetine, Zatın, Cemalin, Esman ve İsmi Azamın hürmetine, yaptıracağın tüm işlere Halilullah ve
Habibullah bereketi ver.

Ey Güzel Allahım Kainatın zerreleri ve terkipleri adedince Sana hamdü senalar olsun. Habibin Hz. Muhammed’in ve ümmetinin hamdü senaları adedince hamdü senalar olsun. insanlığın ve meleklerin ve yaratılmışların hamdü senaları adedince hamdu senalar olsun. Her anı seyyiale X bildiğin sayılar adedince Sana hamdü senalar olsun Allah’ım.

Eyy Habibini güzel nimetlerine gark eden Allah’ım. Habibinin ümmetini ve biçare her ferdini de manevi maddi nimetlerine gark et. Sen bizim almayı sevdiğimizden daha çok vermeyi seversin. Sen Ekremek Ekreminsin… Amin.

Ey hazineleri bitmeyen, eksilmeyen ve vermeyi seven Allah’ım! Ümmeti Muhammedine bildiğin gibi ver. Senin Süprizlerin ve vermen sınırsızdır. Bizim hayallerimiz senin ikramlarına, lütuflarına yetişmekten çok acizdir. Meccanen lütuflarını dileniyoruz Allah’ım.

Nezih KILINÇ

https://i2.wp.com/img472.imageshack.us/img472/8854/smileyby5.gifWordPress’Liysen VE ALANINA EKLEMEK İSTERSEN BLOG AL’A BAS SENiN OLSUN.

About rizaberkan

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için. Allah bize yeter,Kulluk payesi bize yeter. Allah bizi müslümanlıkla aziz kıldı. Allah bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan Allah'ın kulu olmam bana yeter. Ben Allah'ın kuluyum. Ben Allah'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben Allah'ın kuluyum Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."
Bu yazı ReSuLuLLaH'ı SeViYoRuM; ÇüNkü... içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Doğum Günün Kutlu Olsun.Ya Habiballah (sav)

  1. RıZa BeRKaN dedi ki:

    Bana adını yazmak düşmüş bu beyaz kağıtlara ey Sevgili!!!Adını yazmak;Şu yukarı çizgi; Öfkesi Ömerin, şu iniş;Sana inandım diyen sükûneti.Şu uzaklarda kalan çizgiler, noktalar;Senin barış günü, bize artık burada kalacak ev mi kalmıştır derken yaşadığın mahzunluğun.Şu gül senin adındır ya Rasulallah.Şu ortaya çıkan yazı senin gülcemalin, alemlere rahmet olarak yaratılışının.İşte nakşediyorum, İşte yazıyorum adını, titreyen paramparça bir yürekle…İşte yazıyorum adını, mahcupluğuyla senden utanmanın…İşte,İşte yazıyorum adını, bu beyaz kağıtlara…Herkes öyle sanıyor,Herkes adını bu beyaz kağıtlara yazdım diye biliyor,-Anam babam canım sana feda olsun ya Habiballah-Ben aslında senin adını kağıtlara değil,harf harf,lime lime,nokta nokta,Kalbime…KALBİME yazıyorum….Es-selâtu vesselâmu Aleyke Ya Rasulalah….!Es-selatü vesselamü Aleyke Ya Habiballah..!Es-selatü vesselamü Aleyke Ya Seyyidine evveline velahirin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s